ZÁZVOR + Extra panenský olivový olej 200 ml

Extra panenský olivový olej (98%) je ochutený prírodnou arómou zázvoru (2%). Olej tej najvyššej kvality lisovaný za studena vyrobený v Taliansku. Osviežujúca, až takmer štipľavá chuť zázvoru sa rozplýva na jazyku. Zázvor má protizápalové účinky, je antioxidantom, prispieva k zníženiu hladiny cholesterolu a zlepšuje krvný obeh. Obsahuje enzým zvaný zingibain, ktorý je zodpovedný za protizápalové vlastnosti zázvorového oleja. Sprej perfektne ochutí surové ovocie, exotické pokrmy, biele mäso, ryby, mäkkýše, ale tiež pomôže pri stuhnutí svalov, pri bolestiach hlavy, či migrénach. Odporúčame tiež používať v kombinácii s koreninami, ako je škorica, klinčeky, muškátový oriešok  alebo jednoducho s čokoládou. 

7,90 €

Zloženie: 98%  Extra panenský olivový olej, 2% Prírodná aróma zázvoru. Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív.

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10 - 15 cm. Pod tlakom trysky možné aplikovať olej v 3 rôznych formách (sprejovať, kvapkať, liať). Spray Leggero vám ušetrí až 90% spotreby oleja (250 ml Spray Leggero = približne 3 litrom oleja v bežnej fľaši. 1 sekunda sprejovania postačuje na ochutenie jednej porcie jedla.
Vyrobené a balené v Taliansku.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov