VIVO BIO EXTRA PANENSKÝ OLIVOVÝ OLEJ 200 ml

AKCIA

Organický Extra panenský olivový olej tej najvyššej kvality je lisovaný za studena a vyrobený výlučne v Taliansku. Svojou ovocno-korenistou vôňou a chuťou zanechá vo vás tie najpríjemnejšie pocity. Pocit horkej a korenistej chuti naznačuje prítomnosť polyfenolov, ktoré sú silnými prírodnými antioxidantmi. Tento olej sa považuje za jeden z najvhodnejších na konzumáciu človekom zo všetkých jedlých tukov. Je bohatý na mononenasýtené mastné kyseliny, na kyselinu olejovú, tiež na vitamín E. Nenahraditeľným sa stáva pri mastení panvíc, pekáčov, ale i na nespočetné množstvo slaných, či sladkých jedál. Pri vegánskej strave je ideálny na sójové hamburgery.

7,49 € 8,90 €

Zloženie: 100% Organický Extra panenský olivový olej, Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív.

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10 - 15 cm. Pod tlakom trysky možné aplikovať olej v 3 rôznych formách (sprejovať, kvapkať, liať). Vivo Spray vám ušetrí až 90% spotreby oleja (250 ml Vivo Spray = približne 3 litrom oleja v bežnej fľaši.
Vyrobené a balené v Taliansku.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov