VIVO BIO ČILI + Extra panenský olivový olej 200 ml

AKCIA

Extra panenský olivový olej (98%)vyrobený z organicky pestovaných olív je ochutený prírodnou arómou organických čili papričiek (2%). Olej tej najvyššej kvality lisovaný za studena vyrobený v Taliansku. S mierne pikantnou, korenistou a intenzívnou chuťou je správnou voľbou pre fajnšmekrov. S pikantným nádychom sa hodí na zeleninu, mäso, cestoviny, pizzu, kebab, argentínske mäso, marinády, či strukovinové polievky.   

7,49 € 8,90 €

Určené ako potravina.

Zloženie: 98% Organický Extra panenský olivový olej, 2% Prírodná aróma organických čili papričiek. Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív.

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10 cm. Balenie obsahuje približne 111 porcií.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Vyrobené a balené v Taliansku.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov.