VIVO BIO BAZALKA + Extra panenský olivový olej 200 ml

AKCIA

Organický Extra panenský olivový olej (98%) je ochutený prírodnou arómou bazalky (2%). Olej tej najvyššej kvality lisovaný za studena vyrobený v Taliansku. Už jedinou kvapkou vám pripomenie vôňu Stredozemného mora. Bylinka pochádzajúca z Indie je súčasťou nielen talianskej kuchyne. Je charakteristická blahodarnym vplyvom na tráviaci trakt človeka. Povzbudzuje chuť do jedla, odporuje trávenie, uvoľňuje kŕče, eliminuje nadúvanie, či nevoľnosť, je pomocníkom pri tvorbe nadmerných plynov. Okrem toho upokojuje nervový systém. Vyskúšajte náš olej pri grilovaní mäsa, zeleniny, či rýb. Tiež sa hodí na pizzu, zemiaky, do šalátov, do jedál z paradajok, či len tak v kombinácii s mozzarellou a paradajkami. Zvonka pomôže i na ošetrenie kožných rán, či premasírovanie bolestivých častí tela. 

7,49 € 8,90 €

Zloženie: 98% Organický Extra panenský olivový olej, 2% Prírodná aróma organickej bazalky. Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív.

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10  cm. Pod tlakom trysky možné aplikovať olej v 3 rôznych formách (sprejovať, kvapkať, liať). Vivo Spray  vám ušetrí až 90% spotreby oleja (250 ml Vivo Spray  = približne 3 litrom oleja v bežnej fľaši. 1 sekunda sprejovania postačuje na ochutenie jednej porcie jedla.
Vyrobené a balené v Taliansku.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov