TALIANSKY DRESING 200 ml

AKCIA

Organický prírodný produkt, v ktorom je ukrytých 80% Extra panenského olivového oleja a 20% balsamikového octu CHZO z Modeny. Obe zložky sú bohaté na vitamín E, čím sú silnými antioxidantmi. Prítomnosť bioflavonoidov podporuje dlhovekosť, spomaľuje proces starnutia a pomáha zdravo žiť. Vyrobené z organického hrozna Trebbiano, kt. bolo stlačené tak, aby vytvorilo bohatý a luxusný organický mušt. Klasickými technikami dozrieva v sudoch s vybraných drevín. Taliansky dresing má tmavú farbu, opojnú arómu, ktorá odráža stáročné zručnosti a tradície. So sladkou, čistou konzistentnou chuťou je určený na každodennú konzistenciu ako dresing na čerstvú zeleninu, do omáčok, na zdobenie špeciálnych sladkých prípravkov na báze zmrzliny alebo čerstvého ovocia. Balenie obsahuje približne 111 porcií. 

6,89 € 7,90 €

Určené ako potravina/ochucovadlo

Zloženie: 80% Organický Extra panenský olivový olej, 20% organický balsamikový ocot CHZO z Modeny. Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív. Balenie obsahuje približne 111 porcií.

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10 - 15 cm. Pod tlakom trysky možné aplikovať olej v 3 rôznych formách (sprejovať, kvapkať, liať). 1 sekunda sprejovania postačuje na ochutenie jednej porcie jedla, pričom táto sekunda obsahuje 1,8 ml / 1,7 g produktu.
Vyrobené  v Taliansku.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov