SLNEČNICOVÝ OLEJ s príchuťou masla 200 ml

AKCIA

Bezlepkový a bez GMO olej sa vyrába zo slnečnicových semienok Heliantus Anuus, ktoré sú veľmi zdravou potravinou. Sú plné vitamínov, minerálov, bielkovín, esenciálnych mastných kyselín a antioxidantov. Kvôli obsahu polynenasýtených mastných kyselín je nestabilný, už pri teplote 50°C vznikajú škodlivé látky, preto je vhodný len do studenej kuchyne.  Neobsahuje žiadne chemikálie, konzervnty, emulgátory, aditíva, či silikóny. Naše balenie umožňuje rozprašovať olej v rovnomernej hmle, čímsa zaručí nižšia spotreba oleja. Vyskúšajte na palacinkách. 

6,89 € 7,90 €

GLETEN , GMO FREE / BEZ OBSAHU LEPKU LEPKU A GMO (geneticky modifikované organizmy)

Zloženie: 98% slnečnicový olej.  2% prírodná aróma masla. Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív.

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10 - 15 cm. Pod tlakom trysky možné aplikovať olej v 3 rôznych formách (sprejovať, kvapkať, liať). 1 sekunda sprejovania postačuje na ochutenie jednej porcie jedla, pričom táto sekunda obsahuje 1,8 ml / 1,7 g produktu. Balenie obsahuje približne 111 porcií.
Vyrobené v Taliansku.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov