ŠAFRÁNOVÝ SPREJ 200 ml

AKCIA

BEZLEPKOVÝ šafránový sprej je zložený z čistenej vody a šafránového prášku. Ľahko použiteľný šafránový sprej pomáha kontrolovať množstvo použitého šafránu. Vďaka nášmu baleniu zostanú jeho cnosti nezmenené a nevyprchajú. Šafrán je vzácne korenie, ktoré sa vyskytuje v Španielsku a južnom Francúzsku, má pikantnú chuť a zvláštnu vôňu. Žlté farbivo z rozpustených kvetov šafránu sa získava luhovaním kvetov vo vode. Šafrán sa kedysi okrem vône a korenia používal aj ako liek. Výborne sa hodí do jedál z ryže, omáčok, polievok, k syrom i do cesta. 

6,89 € 7,90 €

GLETEN FREE / BEZ OBSAHU LEPKU

Zloženie: Čistená voda, šafránový prášok. Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív.

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10 - 15 cm. Pod tlakom trysky možné aplikovať olej v 3 rôznych formách (sprejovať, kvapkať, liať). 1 sekunda sprejovania postačuje na ochutenie jednej porcie jedla, pričom táto sekunda obsahuje 1,8 ml / 1,7 g produktu. Balenie obsahuje približne 111 porcií.
Balené v Taliansku.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov