RYŽOVÝ OLEJ 200 ml

AKCIA

Olej z ryžových otrúb s vysokým obsahom antioxidantov sa vyrába z vonkajšej škrupiny zŕn ryže. Je považovaný za jeden z najzdravších olejov pre zdravie srdca a kardiovaskulárneho systému. Za studena lisovaný olej bohatý na linolénové kyseliny, na  gama-oryzanol a fytosteroly, ktoré podporujú zníženie hladiny cholesterolu. Predstavuje vynikajúcu alternatívu k maslu a iným živočíšnym tukom na prípravu koláčov. Vďaka vysokému bodu dymu (232°C) a jeho jemnej chuti, je určený na prípravu ľahkých vyprážaných jedál. Lahodná chuť zvýrazní mäso, morské plody, zeleninu, či šaláty. 

6,89 € 7,90 €

GLETEN FREE / BEZ OBSAHU LEPKU

Zloženie: Čistý ryžový olej. Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív. Balenie obsahuje približne 111 porcií.

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10 - 15 cm. Pod tlakom trysky možné aplikovať olej v 3 rôznych formách (sprejovať, kvapkať, liať). 1 sekunda sprejovania postačuje na ochutenie jednej porcie jedla, pričom táto sekunda obsahuje 1,8 ml / 1,7 g produktu. Vysoký bod dymu (232°C).
Balené v Taliansku.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov