REPKOVÝ OLEJ 200 ml

AKCIA

Olej obsahujúci Omega 3,6,9 mastné kyseliny, ktoré sú prospešné pre vaše kĺby, mozog a srdce. Okrem toho je cenným zdrojom vitamínov E, A, D, K a rastlinných sterolov. Obsahom Omega 3 mastných kyselín repkový olej až 10-násobne prevyšuje olivový olej. Vegánom chýbajúce Omega 3 mastné kyseliny  dodáva práve repkový olej. Vďaka svojej nevýraznej chuti je vhodný na všeobecné varenie. Má relatívne nízky bod dymu, nepoužívajte preto na vyprážanie. Pri pečení koláčov vhodné použiť ako náhradu za maslo. 

6,89 € 7,90 €

Určené ako potravina.

Zloženie: 100% Repkový olej. Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív.

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10 cm. Balenie obsahuje približne 111 porcií.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Vyrobené a balené v Taliansku.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov.