ORECHOVÝ OLEJ 200 ml

AKCIA

Za studena lisovaný olej bohatý na linolénové kyseliny, na gama-oryzanol a fytosteroly, ktoré podporujú zníženie hladiny cholesterolu. Olej z vlašských orechov sa považuje za jeden z najvýživnejších a najlepších vôbec. S dekadentnou orieškovou príchuťou je pridanie vlašského oleja do jedla ľahkým spôsobom, ako získať rôzne vitamíny a minerály, vrátane vitamínu E, medi, horčíka a Omega 3 mastných kyselín. Olej odporúčame konzumovať v surovej forme. U vegánov má nenahraditeľné miesto. Výborne sa hodí na dusené mäso, smotanové polievky, ryžu, cestoviny, šaláty, tiež k dochuteniu bielkovinových pokrmov, k príprave koláčov, i ako náhrada za tuky, či maslo. Vhodný je pri bezlepkovej strave, pri Dukanovej diéte a tiež pri prevencii a zdravom životnom štýle. Vďaka veľmi vysokému bodu dymu (232°C) je určený na prípravu ľahkých a chrumkavých vyprážaných potravín. Taktiež sa odporúča konzumovať  lyžičku denne v surovom stave kvôli vitamínu E. Je tiež výborný pre deti, tehotné ženy a dojčiace matky, ako i pre domácich miláčikov (psov, mačky, papagáje).

6,89 € 7,90 €

GLETEN FREE /  BEZ OBSAHU LEPKU

Zloženie: 100% olej z vlašských orechov. Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív.

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10 - 15 cm. Pod tlakom trysky možné aplikovať olej v 3 rôznych formách (sprejovať, kvapkať, liať). 1 sekunda sprejovania postačuje na ochutenie jednej porcie jedla, pričom táto sekunda obsahuje 1,8 ml / 1,7 g produktu.
Balené v Taliansku.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov