ĽANOVÝ OLEJ 200 ml

AKCIA

Tento ľahký a bezfarebný olej získaný z ľanových semienok je ideálnym začiatkom k prechodu na zdravú stravu. Tri dávky nášho oleja (0,8g Omega 3) prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. ľanové semienka sú top dodávateľom Omega 3 mastných kyselín, podporujú prekrvenie, posilňujú mozog a imunitný systém. Pre podiel vlákniny zabraňujú rôznym zápalom. Olej odporúčame osobám trpiacim Crohnovou chorobou, kolitídou a Sjogrenovým syndrómom.  Ideálne tepelne neupravovať. Pozitívne ovplyvňuje činnosť čriev. Na podporu trávenia je vhodné pridať do jogurtu, či raňajkovej kaše. Vyskúšajte tiež na hranolky, pečivo, šaláty. Odporúčaný denný príjem pokrýva 3 sekundy sprejovania, neodporúča sa  prekročiť dennú dávku. .

6,89 € 7,90 €

GLETEN FREE / BEZ OBSAHU LEPKU

Zloženie: 100% olej zo semienok ľanu. Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív.

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10 - 15 cm. Pod tlakom trysky možné aplikovať olej v 3 rôznych formách (sprejovať, kvapkať, liať). 1 sekunda sprejovania postačuje na ochutenie jednej porcie jedla, pričom táto sekunda obsahuje 1,8 ml / 1,7 g produktu. Balenie obsahuje približne 111 porcií.
Balené v Taliansku.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov