KURKUMA + Extra panenský olivový olej 200 ml

Extra panenský olivový olej (98%) je ochutený prírodnou arómou kurkumy (2%). Olej tej najvyššej kvality lisovaný za studena vyrobený výlučne v Taliansku. Ukázalo sa, že ak sa má "indický šafrán"  kurkuma  obsorvovať do tela, musí sa konzumovať spolu s tukom, ako je napríklad nás Sprej Leggero. Tento olej s kurkumskou infúziou Vám umožní ochutnať akékoľvek jedlo bez toho, aby ste v ústach mali nepríjemný piesočný pocit typický pre sušené korenie. Za hlavnú účinnú a liečivú látku v kurkume je kurkumín. Ide o žlté až oranžové prírodné farbivo s antioxidačnými účinkami. Je skvelou ingredienciou do milánskeho rizota, do rôznych nápojov, či orientálnych jedál. 

7,90 €

Zloženie: 98% Extra panenský olivový olej, 2% Prírodná aróma kurkumy. Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív.

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10 - 15 cm. Pod tlakom trysky možné aplikovať olej v 3 rôznych formách (sprejovať, kvapkať, liať). Spray Leggero vám ušetrí až 90% spotreby oleja (250 ml Spray Leggero = približne 3 litrom oleja v bežnej fľaši. 1 sekunda sprejovania postačuje na ochutenie jednej porcie jedla.
Vyrobené a balené v Taliansku.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov