KOKOSOVÝ OLEJ 200 ml

AKCIA

Kokosový olej je bezlepkovou  potravinou, ktorým sa hovorí i farmaceutické, či funkčné potraviny. Sú koncentráciou wellnessu pre zdravie i liečenie s vysokým množstvom prítomných prírodných aktívnych látok a živín. Kokosový olej má sladkú, hladkú chuť, ktorá vynikajúco chutí na vegetariánskych jedlách. Tuky v tomto oleji sa vstrebávajú pomalšie a výskumy ukazujú, že sa v tele neukladajú ako tuk. Olej je ľahký, bohatý na kyselinu laurovú, ktorá sa premieňa na  mon-laurín, monoglycerid s antivírusovými, antimikrobiálnymi, antiprotoziálnymi a fungicídnymi vlastnosťami. Je dobrým spojencom pri prevencii cukrovky, pri prevencii pred Alzheimerovou chorobou,  podporuje vstrebávanie minerálov, ako je horčík, či vápnik. Pre vysoký bod dymu použite na mazanie panvíc, pekáčov. Keďže je energizujúcim olejom, použite na sezónnu zeleninu, či sladenie ovocných smoothies. Balenie obsahuje približne 111 porcií.

6,99 € 8,90 €

GLETEN FREE / BEZ OBSAHU LEPKU

Zloženie: 100% čistý kokosový olej. Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív.

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10 - 15 cm. Pod tlakom trysky možné aplikovať olej v 3 rôznych formách (sprejovať, kvapkať, liať). 1 sekunda sprejovania postačuje na ochutenie jednej porcie jedla, pričom táto sekunda obsahuje 1,8 ml / 1,7 g produktu.
Balené v Taliansku.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov