HROZNOVÝ OLEJ 200 ml

AKCIA

Olej z hroznových jadierok je bohatý na kyseliny linolénové, esenciálne mastné kyseliny Omega 6, čo je dobre známy antioxidant a spojenec proti cholesterolu. Obsah alfa-tokoferolov (vitamín E) vysvetľuje  bránenie kardiovaskulárnym patológiám, vedecké štúdie tiež preukazujú, že hroznový olej zlepšuje profil lipidov. Olej je výborný do studenej kuchyne. Nie je vhodný na tepelnú úpravu (varenie, opekanie, smaženie), pretože teplom sa jeho vlastnosti menia. 

6,89 € 7,90 €

GMO/GLUTEN FREE / BEZ OBSAHU GMO A LEPKU

Zloženie: 100% olej z hroznových jadierok. Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív.

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10 - 15 cm. Pod tlakom trysky možné aplikovať olej v 3 rôznych formách (sprejovať, kvapkať, liať). 1 sekunda sprejovania postačuje na ochutenie jednej porcie jedla, pričom táto sekunda obsahuje 1,8 ml / 1,7 g produktu. Vysoký bod dymu (232°C).
Vyrobené v Taliansku.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov