GHEE (GHÍ) TOPENÉ MASLO

BEZLAKTÓZOVÝ PRODUKT

BEZLAKTŹOVÝ a BEZKAZEÍNOVÝ sprej ghí je sprej, ktorý sa skladá z oleja Ghee, oleja z avokáda a Extra panenského olivového oleja. Všetky tieto zložky spolu tvoria vyvážený produkt, ktorý obsahuje zdravé tuky na varenie. Obsahuje vitamíny rozpustné v tukoch pre zdravé kosti a pokožku. Ghee je čírené maslo, ktoré odstraňuje mlieko z tradičného masla. Tento kultivovaný, prečistený a stabilný maslový sprej má jemnú orieškovú chuť a je mimoriadne bohatý, čím dodáva jedlu dekadenciu. Vhodný pre ľudí trpiacich neznášanlivosťou laktózy (obsah laktózy nižší ako detekčný limit (0,01%), tiež pri Keto diéte, ale i na pečivo, či hranolky. Obľúbený i v indickej kuchyni. Vďaka nášmu baleniu zostanú jeho cnosti nezmenené a nevyprchajú. Sprej obsahuje približne 384 porcií.

6,99 € 8,90 €

LACTOSE, GMO,  GLUTEN FREE / BEZ OBSAHU LAKTÓZY, GMO a LEPKU 

Zloženie: Slnečnicový olej, čírené (topené) maslo. Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív. Výrobok vhodný pre ľudí s  intoleranciou  laktózy (obsah laktózy menej ako 0,01%).

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10 - 15 cm. Pod tlakom trysky možné aplikovať olej v 3 rôznych formách (sprejovať, kvapkať, liať). 1 sekunda sprejovania postačuje na ochutenie jednej porcie jedla, pričom táto sekunda obsahuje 1,8 ml / 1,7 g produktu.
Vyrobené v Taliansku.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov