EXTRA PANENSKÝ OLIVOVÝ OLEJ

Vynikajúci, Extra panenský olivový olej tej najvyššej kvality je lisovaný za studena a vyrobený výlučne v Taliansku.  Svojou ovocno-korenistou vôňou a chuťou zanechá vo vás tie najpríjemnejšie pocity. Pocit horkej a korenistej chuti naznačuje prítomnosť polyfenolov, ktoré sú silnými prírodnými antioxidantmi. Tento olej sa považuje za jeden z najvhodnejších na konzumáciu človekom zo všetkých jedlých tukov. Je bohatý na  mononenasýtené mastné kyseliny, na kyselinu olejovú, tiež na vitamín E. Nenahraditeľným sa stáva pri mastení panvíc, pekáčov, ale i na nespočetné množstvo  slaných, či sladkých jedál. Pri vegánskej strave je ideálny na sójové hamburgery. 

Vyberte si variant:

Cena od 3,89 €

Zloženie: 100%  Extra panenský olivový olej,  Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív.

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10 - 15 cm. Pod tlakom trysky možné aplikovať olej v 3 rôznych formách (sprejovať, kvapkať, liať). Spray Leggero vám ušetrí až 90% spotreby oleja (250 ml Spray Leggero  = približne 3 litrom oleja v bežnej fľaši. 
Vyrobené a balené v Taliansku.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov