ČIERNA HĽUZOVKA + Extra panenský olivový olej

AKCIA

Extra panenský olivový olej (98%) je ochutený prírodnou arómou hľuzovky čiernej (2%). Olej tej najvyššej kvality lisovaný za studena delí gurmánov na dva tábory. Na tých, ktorí o nej nechcú ani počuť, a tých, ktorí sa do nej zamilovali. Cez zatuchnutú, až petrolejovú arómu sa treba prejesť. No keď si zvyknete, je to ako závislosť.  Silná a charakteristická aróma hľúz v kombinácii s vyváženým EVO olejom dodáva oleju intenzívnu a pretrvávajúcu arómu. Olej vynikajúci na obohatenie prvých chodov založených na bruschetách, pizzy, omeletách, bielych a červených mäsách, strukovinách a polievkach. Vyskúšajte v kombinácii s prepeličími vajciami alebo pridajte do zemiakovej kaše, rizota, do cestovinových jedál...Inovatívnym balením sa vám podarí znížiť spotrebu oleja o 90%.

Vyberte si variant:

Cena od 3,89 €

Zloženie: 98% Extra panenský olivový olej, 2% Prírodná aróma Hľuzovky čiernej (Tuber Aestivum vit.) aróma. Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív.

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10 - 15 cm. Pod tlakom trysky možné aplikovať olej v 3 rôznych formách (sprejovať, kvapkať, liať). Spray Leggero vám ušetrí až 90% spotreby oleja (250 ml Spray Leggero = približne 3 litrom oleja v bežnej fľaši. 1 sekunda sprejovania postačuje na ochutenie jednej porcie jedla.
Vyrobené a balené v Taliansku.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov