BIO CESNAK + Extra panenský olivový olej 200 ml

BIO PRODUKT

Extra panenský olivový olej (98%) vyrobený z organicky pestovaných olív je ochutený prírodnou arómou organického cesnaku (2%). Olej tej najvyššej kvality lisovaný za studena vyrobený v Taliansku. Svieže tóny spolu s olejom vytvárajú symfóniu chutí, ktorú si zamilujete. Cesnak, ako prírodné antibiotikum obsahuje alicín, ktorý pôsobí dezinfekčne, protiplesňovo a antibakteriálne. Blahodarne pôsobí na cievy, na dýchacie cesty, či krvný tlak. Spray Leggero je bohatý na vitamín E, ktorý chráni bunkové membrány pred poškodením v dôsledku starnutia. Okrem širokého použitia v kuchyni pomôže i pri regenerácii kožných tkanív, prečisťuje pleť, bojuje proti akné, či iným kožným problémom. Vďaka nášmu baleniu zostanú jeho cnosti nezmenené.  

7,49 € 8,90 €

Zloženie: 98% Organický Extra panenský olivový olej, 2% Prírodná aróma organického cesnaku. Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív.

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10 - 15 cm. Pod tlakom trysky možné aplikovať olej v 3 rôznych formách (sprejovať, kvapkať, liať).
Vyrobené a balené v Taliansku.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov.