AVOKÁDOVÝ OLEJ 200 ml

AKCIA

100% čistý olej zo vzácnej lipidovej časti dužiny avokáda je nenahraditeľným pomocníkom v kuchyni. Olej má krásnu smaragdovo zelenú farbu a vysoký obsah zdravých tukov. Vysokým bodom dymu (255°C) je určený na vyprážanie. Odporúča sa i na mazanie pekáčov.  Každá sekunda streknutia vyprodukuje 1,8 ml/ 1,7 g (15 Kcal) produktu, čo je dosť na ochutenie akéhokoľvek jedla. Má pozitívny vplyv pri chorobách pečene, tiež pri znižovaní váhy, či vyhladzovaní vrások okolo očí. Najčastejšie sa využívaj pri príprave šalátov, šalátových zálievok a dresingov, do omáčok a polievok, alebo len tak užívať ráno i večer po lyžičke. Avokádový olej nie je vhodný pre zvieratá. 

6,89 € 7,90 €

GLETEN FREE / BEZ OBSAHU LEPKU

Zloženie: 100% olej z dužiny avokáda. Bez pridaných plynov, konzervačných látok, aditív.

Špeciálna recyklovateľná fľaša chráni obsah pred ovzduším a svetlom po dlhú dobu. Sprej nanášajte na jedlo vo vzdialenosti 10 - 15 cm. Pod tlakom trysky možné aplikovať olej v 3 rôznych formách (sprejovať, kvapkať, liať). 1 sekunda sprejovania postačuje na ochutenie jednej porcie jedla, pričom táto sekunda obsahuje 1,8 ml / 1,7 g produktu. Vysoký bod dymu (270°C).
Vyrobené v Mexiku. Balené v Taliansku.

Skladovanie: Uchovávajte fľašu pri izbovej teplote, mimo plameňov, iskier, tepelných a elektrických spotrebičov. Nerozstrekujte na žeravý, či rozžeravený povrch. Fľašu neprepichujte, nepáľte, ani po použití. Balenie chráňte pred priamym slnečným žiarením a nevystavujte teplotám vyšším ako 50°C. Nádoba je pod tlakom. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Dátum spotreby: Minimálne 12 mesiacov